Terbiyesi Ahlaksız HAddini bilmez Hadsiz Almanya ve Hollanda Türkiye de referandumdan evet çıkacağını anlayınca delirdi!!!

Türkiye Büyüyecek Türkiye Dahada gelişecek diye araştırmasını yapan Avrupa Ülkeleri Ülkemizde hayır diyenler ile birlikte bir koalisyona girdiler. İçeride neden Hayır dediğini bilmeyen Bir KIlıçdaroğlu var ki evlere şenlik Akabinde yardımcısı gafını düzeltmek için yaptığı açıklamada başka bir Gerçeği bilmeden açıkladı ve Kılıçdaroğlu ve Yardımcısı ne denli saçma salak bir HAYIR kampanyası yürüttüklerini Türk halkına açık açık açıkladı.Türk haklı kaygısız hiç düşünmeden hiç ne olura bakmadan nasıl olura bakmadan Bu referandumda EVET denmeli.

Almanya bu işe hayır diyor Hollanda hayır diyor sanki avrupa ülkeleri aralarında bir paylaşım yapmışlar Yunanistan teröristlerimizi iade etmeeycek hollanda da Bakanımız esir alınacak Almanya bakanlarımızı ülkeye sokmayacak eeee Türk halkı da tutacak referandumda HAYIR DİYECEK öylemi hadi ordan. Siz Türk milletini tanımamışşsınız apaçık belli. Yüzde 60 olan EVET oyunu yüzde 70 yaparsınız bu halkı tanımamışsınız.

avrupa haddini bil; biz bildirmeyelim

TÜRK MİLLETİ BÜTÜN DÜNYAYA HADDİNİ EVET DİYEREK BİLDİRE BİLİR